100TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretini Biz Ödüyoruz. Havale İle Yapılan Ödemelerde İletişim Formundan Bildirim Göndermeniz Yeterli.

Beauty Glove

Beauty Glove

Beauty Glove banyo keseleri; kumaşından, dikişine kadar tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Her cilt tipine uygun mutlaka bir kesenin olduğu banyo kesesi serisinde toplamda 8 adet ürün bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz beauty glove keselerini yüz, sırt ve vücut seçenekleri ile daha da özelleştirebileceğiniz ve de kullanım kolaylığı açısından lastikli tipte ürettiğimiz geleneksel banyo keselerimiz ile banyo keyfiniz doruğa ulaşacaktır.

Havlu kese ürünümüzde, bir taraf %100 havlu kumaş, diğer yüzü %100 floş kumaştan olmak üzere keyfiniz ikiye katlanacaktır. Floş kese tarafı ile vücudunuzu güzelce keselerken, havlu tarafı ile sabunlayarak, cildinize gereken bakımı yapabilirsiniz.

Saf İpek Kese ürünümüz %100 Bursa ipeğinden imal edilmiş olup, hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Cildiniz için gereken özel ilgiyi ipek kese ile gösterebilirsiniz.

Narin ciltler için hassas bakım arıyorsanız ince kese tam size göre... İnce floş ipliklerin özel teknikler ile inceltilip, sık dokunmasıyla elde edilen ince kesemiz ile, hassas cildinize gereken bakımı ve ilgiyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Normal ve yağlı ciltlerin kullanımı için ürettiğimiz orta kese, banyo ve hamam kullanımı için uygundur. Doğal floş kumaştan üretilen kesemizde hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dayanıklı ve yağlı ciltler için kalın dokusuyla banyo ve hamam kullanımına uygun kese tabi ki de kalın kese olmaktadır.

Banyo sırasında ulaşılması en güç yerlerden biri olan sırt bölgemiz için özel olarak tasarlanmış ve güçlü bir arındırma özelliği olan sırt kese ile tek başınıza banyoda sırtınızı keseleyebilirsiniz.

Erkek cilt yapısına uygun, kalın iplik ve sık dokuma özelliğine sahip tellak kese, hamam ve banyo kullanımına uygun olarak normal ve yağlı cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Saf ipek ipliğinden üretilen hiç bir katkı maddesi içermeyen ipek yüz kesesi ile yüzünüzü narin bir şekilde peeling etkisi yapacak şekilde keseleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Beauty Glove İnce Kese

Narin cildiniz için ince kese arıyorsanız Beauty Glove İnce kese tam size göre. Hassas ve narin cilt..

17,90TL

Beauty Glove Orta Kese

Doğal floş kumaştan üretilen Beauty Glove Orta Kese, normal cilt kullanımı için uygundur. Hiçbir kat..

17,90TL

Beauty Glove Kalın Kese

Hamamda ki gibi keselenmek istiyorsanız Beauty Glove Kalın Kese, kalın dokusu ile güçlü bir arındırm..

17,90TL

Beauty Glove Havlu Kese

Beauty Glove Havlu Kese ile kendinizi şımartmanız çok kolay. Bir yüzü %100 pamuklu havlu kumaş, diğe..

17,90TL

Beauty Glove İpek Kese

%100 İpek ipliğinden dokuma kumaşı Beauty Glove İpek Kese vücudunuzda hassas ve narin arındırma sağl..

17,90TL

Beauty Glove Tellak Kese

Erkeklerin cilt yapısına uygun olarak üretilen Beauty Glove Tellak Kese, banyo ve hamam kullanımına ..

19,90TL

Beauty Glove Sırt Kesesi

Dayanıklı ve aynı hamamlar daki gibi sırt keselenmesi istiyorsanız, Beauty Glove Sırt Kesesi tam siz..

19,90TL

Beauty Glove Yüz Kesesi

%100 ipek ipliğinden dokuma kumaşı ile Beauty Glove İpek Yüz Kesesi, narin dokusu ile yüzünüzü tahri..

17,90TL