100TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretini Biz Ödüyoruz. Havale İle Yapılan Ödemelerde İletişim Formundan Bildirim Göndermeniz Yeterli.

Beauty Glove

Beauty Glove

Beauty Glove banyo keseleri; kumaşından, dikişine kadar tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Her cilt tipine uygun mutlaka bir kesenin olduğu banyo kesesi serisinde toplamda 8 adet ürün bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz beauty glove keselerini yüz, sırt ve vücut seçenekleri ile daha da özelleştirebileceğiniz ve de kullanım kolaylığı açısından lastikli tipte ürettiğimiz geleneksel banyo keselerimiz ile banyo keyfiniz doruğa ulaşacaktır.

Havlu kese ürünümüzde, bir taraf %100 havlu kumaş, diğer yüzü %100 floş kumaştan olmak üzere keyfiniz ikiye katlanacaktır. Floş kese tarafı ile vücudunuzu güzelce keselerken, havlu tarafı ile sabunlayarak, cildinize gereken bakımı yapabilirsiniz.

Saf İpek Kese ürünümüz %100 Bursa ipeğinden imal edilmiş olup, hiç bir katkı maddesi içermemektedir. Cildiniz için gereken özel ilgiyi ipek kese ile gösterebilirsiniz.

Narin ciltler için hassas bakım arıyorsanız ince kese tam size göre... İnce floş ipliklerin özel teknikler ile inceltilip, sık dokunmasıyla elde edilen ince kesemiz ile, hassas cildinize gereken bakımı ve ilgiyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Normal ve yağlı ciltlerin kullanımı için ürettiğimiz orta kese, banyo ve hamam kullanımı için uygundur. Doğal floş kumaştan üretilen kesemizde hiç bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dayanıklı ve yağlı ciltler için kalın dokusuyla banyo ve hamam kullanımına uygun kese tabi ki de kalın kese olmaktadır.

Banyo sırasında ulaşılması en güç yerlerden biri olan sırt bölgemiz için özel olarak tasarlanmış ve güçlü bir arındırma özelliği olan sırt kese ile tek başınıza banyoda sırtınızı keseleyebilirsiniz.

Erkek cilt yapısına uygun, kalın iplik ve sık dokuma özelliğine sahip tellak kese, hamam ve banyo kullanımına uygun olarak normal ve yağlı cilt tipleri için kullanıma uygundur.

Saf ipek ipliğinden üretilen hiç bir katkı maddesi içermeyen ipek yüz kesesi ile yüzünüzü narin bir şekilde peeling etkisi yapacak şekilde keseleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:

Beauty Glove İnce Kese

Beauty Glove ince kese, narin cildinizi tahriş etmeden temizleyecek şekilde geliştirilmiştir. Hass..

24,90TL

Beauty Glove Orta Kese

Beauty Glove orta kese, normal ciltler için üretilen özel bir üründür. Normal ve yağlı ciltlerin k..

24,90TL

Beauty Glove Kalın Kese

Beauty Glove kalın kese, yüksek arınma ihtiyacı hissedenler için özenli bir şekilde geliştirilmişt..

24,90TL

Beauty Glove Havlu Kese

Beauty Glove havlu kese, benzersiz bir banyo keyfi yaşamanız için geliştirildi. İki yüzeyi bulunan..

26,90TL

Beauty Glove İpek Kese

Beauty Glove ipek kese, yalnızca saf ipek kullanılarak üretilmiştir. %100 Bursa ipeğinden imal edi..

24,90TL

Beauty Glove Tellak Kese

Beauty Glove tellak kese, erkeklerin cildine uygun olacak şekilde geliştirilen bir üründür. Siyah ..

26,90TL

Beauty Glove Sırt Kesesi

Beauty Glove sırt kesesi, hamamdaki gibi bir keselenme isteyenlerin beklentilerini en üst seviyede..

26,90TL

Beauty Glove Yüz Kesesi

Beauty Glove yüz kesesi, hassas ve narin bir yapısı olan yüzünüz için geliştirilmiştir. Bu kese ile..

24,90TL